Napište nám

Máte návrh na zlepšení života na Praze 8, se kterým bychom Vám mohli pomoci? Pak neváhejte napsat některému z našich členů.

 

Buďte informováni

Pokud chcete být pravidelně informováni o dění na radnici, našich akcích a závažných kauzách Prahy 8, přidejte si nás na Facebook nebo se zaregistrujte na náš mailing list.

 

Přijďte na jednání Zastupitelstva MČ Praha 8

Harmonogram jednání zastupitelstva najdete na webu MČ Praha 8. Na konci každého jednání je bod „Různé“, kde mohou vystoupit občané Prahy 8 se svými dotazy na zastupitele a radní Prahy 8. Využijte této možnosti se přímo zeptat svých volených zástupců na to, co Vás ohledně dění na radnici zajímá.

 

Staňte se členem Strany zelených na Praze 8

Pokud se chcete aktivně zapojit do dění na Praze 8 a je Vám blízký náš program, přijďte na některé z našich jednání. V případě zájmu pište našemu předsedovi Štěpánovi Klimešovi na e-mail stepan.klimeszeleni.cz.

 

Pomozte nám svými znalostmi

Jste-li odborníkem v některé oblasti a chcete přispět do programového obsahu Strany zelených, uvítáme Vás jako člena odborné sekce. Pro členství v sekci nemusíte být zároveň členem strany. Seznam odborných sekcí strany najdete zde.

 

Přispějte nám finančně

Program Strany zelených je programem kvality života a politiky otevřené všem, ne jen straníkům. Je to program transparentnosti veřejné správy, zdravé ekonomiky, silné občanské společnosti, šetrného přístupu k přírodě a investic do vzdělávání a kultury. Naše financování je maximálně transparentní. Více informací najdete zde.