MgA. Petr Vilgus – zástupce starosty (uvolněný zastupitel, předseda komise pro dopravu, člen komise pro územní rozvoj a památkovou péči, předseda komise místní agendy 21)

Ing. Hana Matoušová – neuvolněná radní a předsedkyně komise pro sport, mládež a grantovou politiku, členka komise pro bezpečnost 

 

OSMIČKA SOBĚ – ZELENÍ, KDU-ČSL a nezávislí

Kandidátka do Zastupitelstva MČ Praha 8 v komunálních volbách 2018
  Jméno kandidáta/ky Povolání Politická strana
1  MgA. Petr Vilgus Ph.D. zástupce starosty MČ Praha 8, fotograf, vysokoškolský pegagog  Zelení
2  Mgr. Tomáš Pavlů BD lektor, zastupitel MČ Praha 8, předkladatel přijatého usnesení na záchranu Libeňského mostu  KDU-ČSL
3  Ing. Zuzana Tuščáková strojní technik, členka komise pro seniory  KDU-ČSL
4  Ing. Hana Matoušová datová analytička, radní MČ Praha 8, členka inictiaty Občané proti hazardu  nezávislá
5  Ing. Štěpán Klimeš podnikatel v tiskové oblasti, učitel na VOŠ  Zelení
6  Dagmar Volencová novinářka, členka komise pro životní prostředí  LES
7  Mgr. Jakub Schejbal právník  KDU-ČSL
8  Mgr. Tomáš Hnyk překladatel, titulkovač  Zelení
9  Petra Kubíčková redaktorka  KDU-ČSL
10  Mgr. Ilona Laužanská středoškolská učitelka jazyků, redaktorka vzdělávacího časopisu  Zelení
11  Ing. Hana Truncová úřednice, podporovatelka komunitního života v Čimicích  nezávislá
12  Ing. Josef Gattermayer Ph.D. majitel IT firmy, vysokoškolský učitel  Zelení
13  Mariana Siváková sociální pracovnice v charitě  nezávislá
14  Mgr. Eva Kavková lektorka a koučka  Zelení
15  Mgr. Kristýna Zemánková učitelka v mateřské školce  KDU-ČSL
16  Bc. Václav Kříž referent odboru dopravy, specialista na cyklistickou dopravu  nezávislý
17  Ing. Bohumil Ševčík ekonom  KDU-ČSL
18  Eva Bártová konzultantka linky důvěry  Zelení
19  Ing. Petr Kubíček IT specialista  nezávislý
20  Mgr. Miroslav Pešek středoškolský učitel  Zelení
21  Ing. Marián Kroček krajinářský architekt  nezávislý
22  Mgr. Zdeňka Voštová právnička  nezávislá
23  Dagmar Pecinová PR manažerka  KDU-ČSL
24  Tomáš Anderle lektor IT  Zelení
25  PaeDr. Věra Budilová středoškolská učitelka  KDU-ČSL
26  Mgr. Jiří Krejčí sociální pracovník  Zelení
27  Ivan Sivák technik  nezávislý
28  Ing. Václav Strnad IT ředitel  Zelení
29  Marie Bílá úřednice  nezávislá
30  Anastasie Molozina odborová organizátorka  nezávislá
31  Janka Lacová úřednice  nezávislá
32  Bc. Jiří Švagr radiologický asistent  Zelení
33  Alan Budil operátor  nezávislý
34  Bc. Sylvie Křížová administrátorka cenných papírů  Zelení
35 Ludmila Frydlová účetní  KDU-ČSL
36 BcA. Václav Vašků fotograf Hospodářských novin  nezávislý
37  RNDr. Antonín Říha lektor  KDU-ČSL
38  Silvie Ihnatolová grafička  nezávislá
39  Alena Kazimourová úřednice  nezávislá
40  BcA. Jan Molina specialista online marketingu  nezávislý
41  Roman Pernet řidič  nezávislý
42  Bc. Martin Černý vysokoškolský pedagog  Zelení
43  Mgr. Šimon Fiala konzultant ve výzkumu trhu  Zelení
44  Jakub Hrab DiS.  fotograf  Zelení
45  Dagmar Marvanová bankovní úřednice  KDU-ČSL

 

 

Členové komisí:

Tomáš Hnyk – člen komise pro obecní majetek

Ing. Štěpán Klimeš – člen kontrolního výboru zastupitelstva, člen redakční rady časopisu Osmička, člen dorozčí rady IPODEC a.s.
Ing. Eduard Havel – člen kontrolního výboru zastupitelstva

Mgr. Miroslav Pešek – člen komise pro prevenci sociálně patologických jevů

Jiří Krejčí – člen komise pro seniory

Mgr. Eva Kavková – členka komise pro sociální věci a národnostní menšiny

Ing. Pavla Krummackerová – členka komise pro vnější vztahy a turistický ruch

Ilona Laužanská – členka komise pro kulturu a volný čas, členka komise pro sociální věci a národnostní menšiny

Martin Pacovský – člen komise pro bezpečnost

Jan Polecha – člen komise pro obecní byty